Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić

Nasza oferta

usługi it poznań

Wspieramy Cię w codziennych problemach

usługi it

Centralizujemy obsługę informatyczną Twojej firmy

Czy chciałbyś, aby całym Twoim IT od drukarki po system ERP zajęła się jedna firma, a w niej jeden człowiek dedykowany do kontaktu właśnie z Tobą? Teraz to możliwe.
outsourcing it poznań

Dbamy o Twoje serwery, sieci i komputery

Wsparcie dla Twojej firmy zawsze będzie składało się z dwóch elementów. Pierwszy to zapewnienie ciągłości działania obecnej infrastruktury, drugi to poszukiwanie drzwi do nowych możliwości.
obsługa informatyczna firm

Zarządzamy danymi Twojej firmy oraz przygotowujemy dla Ciebie ich analizy

firma it poznań

Chronimy Cię przed utratą danych

Na co dzień nie myślimy o złych rzeczach, które mogą nam się przytrafić, co daje nam siłę by iść naprzód. Jednak musimy być na nie gotowi. Przemyślana strategia wykonywania kopii zapasowych może w przyszłości uratować Twoją firmę przed upadkiem.
firma outsourcing it

Dbamy u poufność Twoich danych

Zapewnienie bezpieczeństwa informacji stało się jednym z najtrudniejszych i najważniejszych zadań stawianych przed współczesnymi przedsiębiorstwami. Zróbmy to dobrze!

Szukamy rozwiązań programistycznych i sprzętowych dopasowanych do Ciebie

Każda firma jest inna, jednak niezależnie od rozmiaru, stopnia rozproszenia, czy branży w jakiej działa Twoja organizacja zawsze dobierzemy dla Ciebie rozwiązanie skrojone na miarę.

Zabezpieczamy Cię przed włamaniami, atakami i działaniem wirusów

Szkolimy Twoich pracowników

Nawet najlepsze systemy informatyczne są bezużyteczne bez odpowiedniego przeszkolenia ludzi, którzy na nich pracują. Szkolenia nie tylko podnoszą wydajność pracy, ale również bezpieczeństwo danych.

Obsługa informatyczna firm

Resymbio Poznań to firma IT o ugruntowanej pozycji na rynku, która od lat oferuje swoim Klientom kompleksowe usługi IT na niezmiennie wysokim poziomie. Naszą specjalnością jest profesjonalna obsługa informatyczna firm, którą świadczymy w ramach outsourcingu IT.

Outsourcing IT to usługa, którą kierujemy do przedsiębiorców zainteresowanych zleceniem działań informatycznych firmie zewnętrznej. Zlecenie działań informatycznych w ramach outsourcingu IT to nie tylko bardzo dobry sposób na znaczące obniżenie kosztów utrzymania sprzętu informatycznego w firmie, ale również możliwość korzystania z wiedzy i doświadczenia wyspecjalizowanej kadry informatycznej, do której przedsiębiorstwo w przeciwnym razie nie miałoby dostępu.

Usługi IT

Obsługa informatyczna Resymbio, którą oferujemy w ramach outsoursingu to przemyślane i zaplanowane działania, realizowane na dwóch płaszczyznach – zapewnienia ciągłości i bezawaryjności działania obecnej infrastruktury przedsiębiorstwa oraz poszukiwania i wdrażania nowych rozwiązań z zakresu IT, które usprawnią obsługę procesów w firmie. Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego każdorazowo poszukując nowych rozwiązań IT zawsze uwzględniamy rzeczywiste potrzeby Klienta w zakresie tych rozwiązań, specyfikę branży oraz charakter funkcjonowania przedsiębiorstwa, a także budżet na innowacje, którym firma dysponuje w danym momencie. Nie boimy się odradzać inwestycji w nowe technologie – sprzęt i oprogramowanie, jeśli istnieje ryzyko, że okażą się one niekorzystne dla Klienta.

Jako specjalistyczna firma IT, którą tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży, naszym Klientom oferujemy kompleksowe usługi IT. Oferta Resymbio Poznań obejmuje m.in.:

  • obsługę sieci komputerowej,
  • zarządzanie urządzeniami sieciowymi,
  • obsługę serwisową sprzętu komputerowego,
  • obsługę serwisową oprogramowania komputerowego,
  • ochronę danych przed utratą,
  • zarządzanie serwerami,
  • wdrażanie nowych rozwiązań programistycznych i sprzętowych,
  • szybkie i skuteczne usuwanie awarii,
  • wsparcie IT w zakresie doradczo-konsultingowym.

Usługi IT świadczymy na terenie miasta Poznań i w okolicy. Zależnie od potrzeb i oczekiwań, a także charakteru problemu obsługę świadczymy zdalnie za pośrednictwem sieci Internet lub na miejscu u Klienta. Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy w zakresie usług, takich jak obsługa informatyczna przedsiębiorstwa lub outsourcing IT w zakresie innym niż standardowa obsługa informatyczna firm zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania lub wątpliwości dotyczące współpracy.

Outsourcing IT – na czym to polega i dlaczego warto?